Gotowanie i zabawa – zapisz dziecko na całodniowe warsztaty kulinarne

poniedziałek 13 maja 2024
  • Warsztaty to nie tylko nauka gotowania, ale także okazja aby poznać nowych kolegów (fot. archiwum zdjęć FB  Kids’ Kitchen)
    Warsztaty to nie tylko nauka gotowania, ale także okazja aby poznać nowych kolegów (fot. archiwum zdjęć FB  Kids’ Kitchen
Kiedy: 
  • wtorek 14 maja 2024 - czwartek 16 maja 2024
Gdzie: Katowice
Zbliżają się egzaminy ósmoklasisty, a co za tym związane dni wolne od szkoły dla młodszych uczniów. Nie macie pomysłu, jak zagospodarować czas swojemu dziecku? Ciekawą propozycją są warsztaty w Kids' Kitchen Katowice.

Podczas zajęć w Kids’ Kitchen dzieci poznają różne kuchnie i kultury świata, nawiązują nowe relacje, a także rozwijają gusta i preferencje kulinarne. Dzięki temu stają się bardziej świadome swojego smaku i potrzeb. 14, 15 i 16 maja odbędą się całodniowe warsztaty kulinarne. W zajęciach mogą wziąć udział dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Zupa warzywna, pyszna tarta, a może pulpeciki?

We wtorek dzieci przygotują zupę warzywną, upieką placek z rabarbarem i ulepią pierogi. Przygotują również spersonalizowaną książkę kucharską, a także wezmą udział w konkursie „Jaki to smak”. W środę na talerzach pojawi się tarta z sezonowymi warzywami, kurczakiem i żółtym serem. Dzieciaki upieką również drożdżówki z truskawkami oraz zrobią sałatkę owocową z nasionami chia. Następnie nagrają program kulinarny i wezmą udział w konkursie wiedzy o gotowaniu. Ostatniego dnia – w czwartek apetyt zaspokoją pulpeciki w sosie śmietanowym, kopytka oraz minitartaletki z budyniem i sezonowymi owocami. Podczas zabawy zorganizowana będzie kolejna odsłona Master Chefa Kids' Kitchen. Każdego dnia po skończonym kulinarnym szaleństwie, dzieci odpoczną podczas spaceru. Gdyby pogoda nie dopisała odbędzie się turniej gier planszowych.

Warsztaty odbędą się 14, 15 i 16 maja w godz. 8-16. Cena za pojedyncze zajęcia wynosi 190 zł, za 2 dni – 350 zł, za 3 dni - 510 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już teraz. Można zrobić to online. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Kids’ Kitchen lub na fanpage’u Akademii na Facebooku

Kids' Kitchen znajduje się przy ulicy Żwirki i Wigury 19 w Katowicach. 

Kategoria: Wydarzenia