Przygody Plastusia w kinie przyjaznym sensorycznie

wtorek 14 maja 2024
  • 19 maja dzieci zobaczą przygody ludzika z plasteliny – Plastusia (fot. mat. organizatora)
    19 maja dzieci zobaczą przygody ludzika z plasteliny – Plastusia (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 19 maja 2024
Gdzie: Katowice
To idealna propozycja na pierwszą w życiu wizytę dziecka w kinie. Podczas seansu światła nie gasną całkowicie, a dźwięk jest lekko przyciszony. W najbliższą niedzielę na dużym ekranie będzie można zobaczyć bohatera książek Marii Kownackiej – Plastusia.

„Filmowe popołudnie dla dzieci” w Kinie Kosmos to propozycja dla najmłodszych widzów (seanse skierowane są do dzieci od 3. roku życia). Dzieciaki na dużym akranie mogą zobaczyć kultowe animacje z postaciami, takimi jak Reksio, Bolek i Lolek. Podczas seansu światła nie gasną całkowicie, a dźwięk jest lekko przyciszony. Wszystko po to, by zapewnić dziecku pokaz przyjazny sensorycznie. 19 maja dzieci zobaczą przygody ludzika z plasteliny – Plastusia. Dla dzieci, które po raz pierwszy są w kinie, przygotowano pamiątkowy dyplom (należy zgłosić się do kasy).

„Plastuś i przyjaciele” będzie można zobaczyć 19 maja o godz. 15 w Kinie Kosmos w Katowicach (ul. Sokolska 66). Bilety w cenie 8 zł można zakupić online. Szczegóły znajdziecie na stronie filmowa.net.

Kategoria: Wydarzenia