„Bollywood Mama” - orientalny taniec brzucha dla kobiet w ciąży

środa 15 maja 2024
  • Kobiety w ciąży mogą również skorzystać z zajęć fitness lub nordic walking (fot. mat. freepik)
    Kobiety w ciąży mogą również skorzystać z zajęć fitness lub nordic walking (fot. mat. freepik)
Kiedy: 
  • środa 22 maja 2024
Gdzie: Katowice
Startują nowe, bezpłatne zajęcia dla kobiet w ciąży. Poprowadzi je certyfikowany trener „Dancing For Birth”. Warsztaty zapewniają trzy istotne aspekty zdrowej ciąży i połogu: fitness, edukację i celebrację.

Katowicki MOSiR prowadzi dla kobiet w ciąży darmowe zajęcia. Mamy mogą wziąć udział w fitnessie lub nordic walking w Dolinie 3 Stawów. Z okazji Dnia Mamy pojawi się nowość „Bollywood Mama”. Są to zajęcia taneczne prowadzone przez certyfikowanego trenera „Dancing For Birtth”. Zajęcia łączą w sobie elementy fitness oraz jednego z najbardziej rozpoznawalnych na świecie tańca orientalnego, jakim jest taniec brzucha. W warsztatach mogą uczestniczyć kobiety po 12. tygodniu ciąży lub wcześniej za pisemną zgodą lekarza. Obowiązuje wygodne ubranie (leginsy i T-shirt). Uczestniczki tańczą na bosaka.

Najbliższe zajęcia odbędą się 22 maja o godz. 10 w ośrodku sportowym przy ul. Asnyka 27 w Katowicach. Zajęcia potrwają 45 minut. Obowiązują zapisy pod linkiem lub telefonicznie pod numerem 504004709. Udział jest bezpłatny. 

Kategoria: Wydarzenia