Kuchnia molekularna, zabawa ciekłym azotem i magia na scenie

czwartek 16 maja 2024
  • Podczas festynu dzieci aktywnie wezmą udział w pokazie Laboratorium Pana Korka (fot. archiwum zdjęć FB Miejskie Centrum Kultury w Tychach)
    Podczas festynu dzieci aktywnie wezmą udział w pokazie Laboratorium Pana Korka (fot. archiwum zdjęć FB Miejskie Centrum Kultury w Tychach)
Kiedy: 
  • piątek 24 maja 2024
Gdzie: Tychy
Będzie również mroźnie i pysznie oraz wybuchowo i wesoło. W programie rodzinnego festynu pokaz doświadczeń z ciekłym azotem, ekspresowe lody z Laboratorium Pana Korka, pokaz sztuczek Magic Mitoraj oraz zabawy z Tyszakami. Oj będzie się działo!

Festyn rodzinny na osiedlu T organizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego. Wśród atrakcji znajdą się pokazy Laboratorium Pana Korka. Dzieci i dorośli zobaczą doświadczenia z użyciem ciekłego azotu (godz. 16.05-17) oraz ekspresowe lody azotowe, czyli kuchnię molekularną (godz. 17-19). Na scenie wystąpi również iluzjonista Magic Mitoraj (godz. 18.30-19). Przez całą imprezę będzie można bawić się z Tyszakami, malować buźki, robić tatuaże, balonowe zwierzątka. Ponadto odbędą się warsztaty malowania na płótnie i prac w drewnie. Pamiątkowe zdjęcia będzie można zrobić sobie w fotobudce, a szaleństwom nie będzie końca na dmuchanym placu zabaw. A wszystko przy dźwiękach energetycznej muzyki, granej przez Dj'a.

Impreza odbędzie się 24 maja w godz. 16-19 na terenie przedszkola nr 17 w Tychach (ul. Tołstoja 5, osiedle T). Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia