O nastolatkach, ich emocjach i dojrzewaniu – weź udział w bezpłatnym webinarze!

piątek 17 maja 2024
  • Bezpłatny webinar to okazja do rozmowy o nastolatkach (fot. mat. organizatora)
    Bezpłatny webinar to okazja do rozmowy o nastolatkach (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • poniedziałek 27 maja 2024
Gdzie: Internet
Jak zrozumieć złożone emocje i problemy nastolatka? Jak z nim skutecznie rozmawiać? Odpowiedzi m.in. na te pytania znajdziecie podczas webinaru z prof. Markiem Kaczmarzykiem. Spotkanie skierowane jest do rodziców, nauczycieli, psychologów i terapeutów.

Bezpłatny webinar to okazja do rozmowy o nastolatkach - dojrzewaniu, emocjach i komunikacji ze światem dorosłych. Uczestnicy spotkają się na żywo z prof. Markiem Kaczmarzykiem - neurobiologiem i memetykiem, który opowie o tym, jak nastolatek widzi świat dorosłych oraz zaprezentuje swoją nową książkę „Obcy na planecie dorosłych. Dlaczego czasem rodzice zatruwają Ci życie?”. Spotkanie adresowane jest zarówno do rodziców i nauczycieli, jak i psychologów, terapeutów i innych specjalistów, którzy chcieliby lepiej zrozumieć to, o czym myśli i co czuje nastolatek. Naukowa perspektywa rozwoju nastolatka podczas webinaru zostanie przedstawiona w bardzo przystępny sposób.

Bezpłatne spotkanie online odbędzie się 27 maja o godz. 19. Obowiązują zapisy na stronie Lucky Mind. Rozmowę poprowadzi Ewa Bensz-Smagała - psycholog dziecięcy, terapeuta, nauczyciel akademicki. Informacje znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb. Webinar objęliśmy naszym patronatem.

Kategoria: Wydarzenia