Tydzień Dziecka pełen niespodzianek

wtorek 21 maja 2024
  • Tydzień Dziecka w Sosnowcu rozpocznie się już 26 maja (fot. archiwum zdjęć FB Sosnowiec łączy)
    Tydzień Dziecka w Sosnowcu rozpocznie się już 26 maja (fot. archiwum zdjęć FB Sosnowiec łączy)
Kiedy: 
  • niedziela 26 maja 2024 - niedziela 2 czerwca 2024
Gdzie: Sosnowiec
Wielkie dmuchańce, koncert Filipa Robaka i Kasi Łaski, bieg z przeszkodami, zawody hobby horse, bańki mydlane, zabawy z animatorami, malowanie buziek i wiele innych atrakcji – tak zapowiada się Tydzień Dziecka w Sosnowcu.

Tydzień Dziecka w Sosnowcu rozpocznie się już 26 maja. Codziennie w różnych parkach, na placach zabaw zlokalizowanych na terenie miasta na dzieci będą czekać animacje i różnego rodzaju atrakcje. Wielki finał odbędzie się 2 czerwca na Górce Środulskiej.

Tatuaże, baloniki i zabawa

Podczas tygodnia świętowania (w godz. 17-19) najmłodsi będą mogli m.in. wziąć udział w zabawach z animatorami, w zawodach hobby horse, zobaczyć strażaków w akcji, filmy na dużym ekranie. Do tego malowanie buziek, tatuaże, bańki mydlane, konkursy i zabawy, modelowanie balonów, malowanie na streczu i wiele innych. W wielkim finale będzie można poszaleć na ogromnych dmuchańcach, posłuchać koncertu Filipa Robaka, Kasi Łaski, zobaczyć rekonstrukcje historyczną czy też wziąć udział w biegu z przeszkodami. 2 czerwca odbędzie się również Turniej o Puchar Zagłębiowskiego Parku Sportowego.

Tydzień Dziecka w Sosnowcu potrwa od 26 maja do 2 czerwca w godz. 17-19. Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Plan Tygodnia Dziecka znajdziecie tutaj

Kategoria: Wydarzenia