Warsztaty kulinarne i magiczne animacje na Dzień Dziecka

poniedziałek 27 maja 2024
  • Zajęcia bedą idealnym prezentem na Dzień Dziecka (fot. archiwum zdjęć FB Kids’ Kitchen)
    Zajęcia bedą idealnym prezentem na Dzień Dziecka (fot. archiwum zdjęć FB Kids’ Kitchen)
Kiedy: 
  • sobota 1 czerwca 2024
Gdzie: Katowice
W ten wyjątkowy dzień w Kids' Kitchen przygotowano mnóstwo atrakcji. Dzieciaki m.in. złożą origami 3D i zaszaleją w kuchni. Najmłodsi przygotują knedle z wyjątkowym farszem, a trochę starsi przepyszne burgery.

Podczas zajęć w Kids’ Kitchen dzieci poznają różne kuchnie i kultury świata, nawiązują nowe relacje, a także poznają własne gusta i preferencje kulinarne. Dzięki temu stają się bardziej świadome swojego smaku i potrzeb. Zajęcia skierowane są do dwóch grup wiekowych: 4-6 i 7-12 lat. Z okazji Dnia Dziecka zabawa nie skończy się tylko na kulinariach.

Wyjątkowy prezent na Dzień Dziecka

Bez wątpienia warsztaty kulinarne to oryginalny pomysł na spędzenie tego wyjątkowego dnia. Dzieci wezmą udział w magicznych animacjach, złożą wyjątkowe origami 3D i ugotują małe co nieco. Najmłodsi (4-6 lat) przygotują pyszne, słodkie knedle z farszem – niespodzianką. Następnie upieką minitarty z wytrawnym farszem. Starsze dzieciaki (7-12 lat) przygotujemy burgery. Sami upieką pachnące bułki, przygotują własny sos, a na koniec wybiorą ulubione dodatki. Na deser upieką fantastyczne mufinki i z kremem truskawkowym.

Warsztaty odbędą się 1 czerwca w godz. 10-12.30 (grupa 4-6 lat) oraz w godz. 12.30-15.30 (grupa 7-12 lat). Cena za zajęcia wynosi 160 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już teraz. Można zrobić to online. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Kids’ Kitchen lub na fanpage’u Akademii na Facebooku. Organizatorzy proszą „o przybywanie na zajęcia nie wcześniej niż 10 minut przed ich planowanym rozpoczęciem”.

Kategoria: Wydarzenia