Bajkowi bohaterowie zapraszają na Dzień Dziecka

wtorek 28 maja 2024
  • Multikino przygotowało dodatkowe niespodzianki dla najmłodszych kinomanów (fot. mat. organizatora)
    Multikino przygotowało dodatkowe niespodzianki dla najmłodszych kinomanów (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 31 maja 2024 - niedziela 2 czerwca 2024
W tym roku każde dziecko może wybrać czy chce świętować z Garfieldem, Fantastycznymi istotami, Puffinami, Basią czy Pszczółką Mają! W Multikinie czekają na Was premiery, pokazy przedpremierowe oraz niespodzianki. Ponadto kibicujące rodziny mogą wspólnie świętować podczas finałowego meczu Ligi Mistrzów UEFA.

Oglądanie filmów w Multikinie to dla dzieci niezwykłe przeżycie, które przynosi ogromną radość. Ciemna sala, olbrzymi ekran i otaczający dźwięk pozwalają na pełne zanurzenie się w magicznym świecie kinematografii. Dzieci, siedząc w wygodnych fotelach, mogą wspólnie z ulubionymi bohaterami przeżywać ich przygody na zupełnie nowym poziomie. Dlatego kino to świetny pomysł na weekend Dnia Dziecka. Zobaczcie co przygotowano.

Uwielbia lasagne i nie cierpi poniedziałków

Mowa o najbardziej znanym kocie na świecie – Garfieldzie. Jego najnowsze przygody zagoszczą na dużym ekranie. Po nieoczekiwanym spotkaniu ze swoim dawno zaginionym ojcem – niechlujnym ulicznym kotem Vicem – Garfield i jego psi przyjaciel Odie zmuszeni są porzucić swoje doskonałe leniwe życie i dołączyć do Vica’a w zabawnym napadzie. Z okazji tej premiery na najmłodszych widzów w kinowym popcorn barze we wszystkich kinach sieci Multikino czeka specjalny zestaw filmowy z figurkami Garfielda i psa Odie (będzie dostępny do wyczerpania zapasów).

Niesamowita moc dziecięcej wyobraźni

Druga propozycja na Dzień Dziecka to film „Istoty fantastyczne" - napisany i wyreżyserowany przez Johna Krasińskiego. To historia dziewczynki, która odkrywa, że może zobaczyć wyimaginowanych przyjaciół wszystkich osób, których zna. Co zrobi z tą supermocą? Wyruszy w magiczną przygodę, aby połączyć zapomniane Istoty fantastyczne z tymi dla których są ważne. W filmie występują Cailey Fleming, Ryan Reynolds, John Krasinski, Fiona Shaw.

Przedpremierowo przygody Puffinów

Przedpremierowo będzie można zobaczyć animację „Jurek Maskonurek: Misja Puffinów”. Piątka Puffinów czyli ptaszków maskonurów o imionach Didi, Pati, Tik, Tak i Jurek po zdobyciu super mocy ucieka z niewoli nikczemnego morsa Otto von Arktusa. Jednak Mors nie zamierza pozwolić im na zabawę i tworzy coraz to nowe wynalazki, żeby zapanować nad dzielnymi maskonurami i całą krainą. Nie zwraca przy tym uwagi, że jego maszyny zatruwają Arktykę. Puffiny muszą walczyć o przyrodę i mieszkańców Tajgogrodu.

Dziecięce emocje i spora dawka dobrego humoru

Kolejną przedpremierową propozycją jest „Basia. Jestem w sam raz”. Basia ma charakterek i mówi, co myśli, co czuje. Misiek Zdzisiek też – bo lubi robić to, co Basia. Rezolutna pięciolatka i przyjaciele powracają w nowej odsłonie adaptacji uwielbianych książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak. Bystra Basia jest pełna uroku, energii i pasiastego humoru, dzięki czemu jej życie nigdy nie jest nudne!

„Poranek” z Mają lub Liga Mistrzów

Wspólne seanse to wartościowy czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi, który wzmacnia więzi i staje się pięknym wspomnieniem na długie lata. W kinach sieci Multikino rodzinnie można wziąć udział w filmowych „Porankach”. Dzieci poznają świat najsłynniejszej pszczółki, wspólnie rozwiążą zagadki, będą tańczyć i śmiać się. W 60-minutowym interaktywnym programie, będzie mozna zobaczyć 4 odcinki popularnego serialu „Pszczółka Maja" oraz mnóstwo ciekawych gier. W tym roku 1 czerwca odbędzie się również finał Ligi Mistrzów UEFA. Rodziny z dziećmi mogą razem świętować Dzień Dziecka i kibicować ulubionej drużynie. We wszystkich kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć finałowy mecz między Borussią Dortmund a Realem Madryt na wielkich kinowych ekranach. W kinach sieci Multikino będą rozdawane saszetki z kartami UEFA Champions League Extra 2023/24.

Weekend Dnia Dziecka potrwa od 31 maja do 2 czerwca. Bilety można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną. Na Śląsku filmy będziecie mogli obejrzeć w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach City Point (Al. Jana Pawła II), Tychach Gemini Park (ul. Towarowa 2c) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18). Ponadto najmłodsi kinomani otrzymają prezent od partnera wydarzenia - paczkę gum „Orbit for kids” (do wyczerpania zapasów).

Kategoria: Wydarzenia