Dzień Dziecka z Pokémonami

wtorek 28 maja 2024
Kiedy: 
  • sobota 1 czerwca 2024
Gdzie: Bytom
W sobotę 1 czerwca Atrium Plejada stanie się areną rozrywki dla dzieci i rodziców. Na uczestników czekają: niesamowity labirynt, gry i zabawy z nagrodami, stoisko z gadżetami, a także kultowe przekąski – wata cukrowa i popcorn!

Pokémon to ikona rozrywki, zdobywająca serca ludzi na całym świecie od prawie 30 lat. Legendarna japońska marka to nie tylko kultowy serial anime i gry wideo, ale również kolekcjonerskie karty, zabawki, gry planszowe i wiele więcej. Przekraczając kolejne granice, Pokémon łączy pokolenia pokazując świat pełen fascynujących stworzeń i niekończących się emocji.

Labirynt i turniej gier z nagrodami

W godz. 12-18 na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji i stref tematycznych. Najmłodsi będą mogli wejść do prawdziwego labiryntu, a jego pokonanie zostanie nagrodzone. Na śmiałków, którzy przejdą skomplikowane, kręte drogi labiryntu, czekają kolekcjonerskie karty Pokémon. Miłośnicy kolorowych stworków będą mogli wykazać się wiedzą o nich, biorąc udział w turnieju gier z uniwersum Pokémon i zdobywając nagrody, w tym m.in. gry planszowe.

Pikachu i kolekcjonerskie gadżety

Z pewnością dużą popularnością wśród odwiedzających będzie cieszyć się stoisko POKE z gadżetami, a także Gigantyczna Maskotka Pikachu, która chętnie zapozuje do wspólnego zdjęcia. Nie zabraknie ulubionych przysmaków dzieci – waty cukrowej i popcornu. Do dyspozycji najmłodszych będą też stanowiska do malowania twarzy i robienia tatuaży oraz stanowisko do wplatania kolorowych warkoczyków.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Wydarzenie zlokalizowane będzie przy sklepie Sinsay w centrum handlowym Atrium Plejada w Bytomiu (Al. Jana N. Jeziorańskiego 25). Punkt z watą cukrową oraz popcornem, a także stanowiska do malowania twarzy, robienia tatuaży oraz do wplatania kolorowych warkoczyków, ulokowane będą obok drogerii Hebe. Więcej szczegółów na stronie centrum oraz na profilu na Fb.

Kategoria: Wydarzenia