Śniadanie na polanie z atrakcjami

czwartek 30 maja 2024
  • Podczas "śniadania" każdy znajdzie coś dla siebie (fot. archiwum zdjęć FB Tarnowskie Góry Srebrne Miasto)
    Podczas "śniadania" każdy znajdzie coś dla siebie (fot. archiwum zdjęć FB Tarnowskie Góry Srebrne Miasto)
Kiedy: 
  • niedziela 2 czerwca 2024 - niedziela 25 sierpnia 2024
Wyjątkowy niedzielny poranek możecie spędzić podczas „Śniadania na polanie” w Tarnowskich Górach. To czas słonecznych poranków, rozmaitych atrakcji i towarzyskich spotkań przy ulubionych smakach.

„Śniadanie na polanie" powraca do Parku Miejskiego w Tarnowskich Górach. Wśród atrakcji m.in. gry i zabawy, animacje, zamki dmuchane oraz zajęcia sportowe. Zarówno dzieci jak i młodzież oraz rodzice będą mieli okazje poruszać się i aktywnie spędzić czas. Taka dawka energii i uśmiechu to idealny sposób na rozpoczęcie niedzieli.

Pierwsze śniadanie będzie miało miejsce 2 czerwca, następne 16 i 30 czerwca. W lipcu zaplanowano dwa terminy: 14 i 28, a w sierpniu: 11 i 25. Niedzielne śniadania będą odbywać się w godz. 9-14 w Parku Miejskim (ul. Wyszyńskiego) w Tarnowskich Górach. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Fot. Agnieszka Mróz/SilesiaDzieci.pl

Rozpoczynacie swoją górską przygodę, a może szukacie pomysłu na wycieczkę? Gdzie najlepiej zabrać malucha, a gdzie starszaka? Najbliżej Śląska i Zagłębia znajdziecie Beskidy. Przygotowaliśmy zestawienie kilku najciekawszych, naszym zdaniem, sprawdzonych tras.  

Beskidzkie trasy z małym dzieckiem

W wakacje często szukamy nowych atrakcji na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, bezpłatnych placów zabaw w okolicy. Wśród nich inspirowane naturą, z eksperymentami naukowymi, a także z ciekawą okolicą idealną na spacer i aktywną rekreację.

 

Inspirowane naturą, muzyką, bajkami – jest wiele placów zabaw na Śląsku