Na tropie zagadek w Parku Śląskim

poniedziałek 3 czerwca 2024
  • Gra terenowa to świetna przygoda dla całe rodziny (fot. mat. freepik)
    Gra terenowa to świetna przygoda dla całe rodziny (fot. mat. freepik)
Kiedy: 
  • sobota 8 czerwca 2024
Gdzie: Chorzów
To kolejna gra terenowa, która zaliczać będzie się do parkowego „kompasu”. Na małych i dużych poszukiwaczy przygód czaka świat pełen tajemnic i zagadek. Zbierzcie drużynę i bawcie się dobrze. Obowiązują zapisy.

„Detektywistyczna gra terenowa” w Parku Śląskim będzie zaliczać się do parkowego „kompasu”. To gry terenowe różnego rodzaju – związane z porami roku, fabularne, ale również takie, w których trzeba wykazać się orientacją w terenie. Za każdą ukończoną prawidłowo grę (przejście całości trasy i wykonanie wszystkich zadań) drużyny otrzymają pieczątkę. Dodatkowo obowiązuje punktacja za poprawność wykonanych zadań i najlepszy czas. Pod koniec roku kompasy będą zbierane, a najlepsze drużyny otrzymają nagrody.

Ahoj, poszukiwacze przygód!

Najbliższa gra odbędzie się 8 czerwca w Parku Śląskim w Chorzowie. Start przed budynkiem Dyrekcji Parku Śląskiego (Aleja Różana 2). Uczestnicy tym razem przeniosą się do świata tajemnic i zagadek. Obowiązują zapisy. Wystarczy wysłać zgłoszenie drogą mailową do 5 czerwca do godz. 16 na adres: marketing@parkslaski.pl. W zgłoszeniu należy podać ilość osób oraz dzieci w drużynie. Ilość miejsc jest ograniczona.

Gra odbędzie się 8 czerwca w godz. 11-15 (start w godz. 11-12) na terenie Parku Śląskiego. Udział w grze jest bezpłatny. Informację znajdziecie na FB Parku Śląskiego

Kategoria: Wydarzenia