O uzależnieniach dzieci i młodzieży na konferencji „NeuroZależni”

wtorek 4 czerwca 2024
  • Konferencja skierowana jest zarówno dla osób pracujących zawodowo z młodzieżą ale również do rodziców (fot. mat. organizatora)
    Konferencja skierowana jest zarówno dla osób pracujących zawodowo z młodzieżą ale również do rodziców (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • piątek 7 czerwca 2024
Gdzie: Internet
Dzieci i młodzież są coraz bardziej narażone na różnego rodzaju uzależnienia, zaczynając od Internetu po problematykę uzależnień behawioralnych. Konferencja online to doskonała okazja, by dowiedzieć się, jak rozpoznać sygnały ostrzegawcze, jak reagować i jak pomóc swojemu dziecku!

Podczas konferencji popularno-naukowej „NeuroZależni 2024” poruszony zostanie trudny temat uzależnień dzieci i młodzieży. Uczestnicy porozmawiają z ekspertami zarówno o symptomach uzależnień, powodach ich występowania, ale także - o sposobach pracy z dzieckiem, nastolatkiem w każdym środowisku. Na konferencji wystąpią renomowani eksperci z dziedziny psychologii, terapii uzależnień oraz parentingu. Będzie można zadawać pytania oraz wziąć udziału w dyskusji.

Zdobądź wiedzę, wsparcie i zwiększ świadomość 

Uczestnicy konferencji poznają najnowsze badania i informacje na temat uzależnień dzieci i młodzieży. Dzięki temu zrozumieją naturę problemu oraz poznają najlepsze strategie radzenia sobie z nim. Spotkają się z ekspertami oraz innymi rodzicami, którzy borykają się z podobnymi wyzwaniami. Nie zabraknie okazji do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk. Rodzice otrzymają praktyczne wskazówki i narzędzia, które pomogą w zapobieganiu i radzeniu sobie z uzależnieniami dziecka. Co ważne, zyskają większą świadomość zagrożeń czyhających na dzieci i młodzież we współczesnym świecie.

Konferencja „NeuroZależni 2024” odbędzie się 7 czerwca w godz. 10.30- 18.20 online. Bilety w cenie 149 zł można zakupić na stronie konferencji: www.neurozalezni.pl. Bilet obejmuje: udział w konferencji na żywo, dostęp do nagrań przez 30 dni od daty ich udostępnienia, materiały pokonferencyjne, certyfikat uczestnictwa.

Obserwujcie nasz dział konkursy – będzie można wygrać bilety na konferencję.

Kategoria: Wydarzenia