Wczasy nad morzem i przygoda z Kicią Kocią

środa 5 czerwca 2024
  • W ramach cyklu "Rodzina w kinie" na dużym ekranie Kina Kosmos przygody Kici Koci (fot. mat. organizatora)
    W ramach cyklu "Rodzina w kinie" na dużym ekranie Kina Kosmos przygody Kici Koci (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 9 czerwca 2024
Gdzie: Katowice
Idealna propozycja dla dziecka, na pierwszą w życiu wizytę w kinie! W niedzielne popołudnie wyruszycie z Bolkiem i Lokiem na wczasy lub z Kicią Kocią na plac zabaw. Dla najmłodszych widzów przygotowano pamiątkowe dyplomy.

Cykl „Filmowe popołudnie dla dzieci” to pokaz bajek krótkometrażowych w katowickim Kinie Kosmos. Seans przygotowany jest z myślą o najmłodszych widzach od 3. roku życia. Na dużym ekranie dzieci mogą zobaczyć przygody Reksia, Bolka i Lolka, a także pozostałych bohaterów kultowych animacji ze Studia Filmów Rysunkowych. Seans jest przyjazny sensorycznie: światła nie gasną całkowicie, a dźwięk jest lekko przyciszony. 9 czerwca najmłodsi wybiorą się na „wczasy nad morzem”. Na dużym ekranie zobaczą: „Morska przygoda – Bolek i Lolek na wakacjach”, „Przez trzy morza – Porwanie Baltazara Gąbki”, „Nad morzem – Miś Kudłatek”, „Podwodna Wycieczka – Przygody Bolka i Lolka”.

Kinowa przygoda z Kicią Kocią

Drugą propozycją na niedzielne popołudnie dla najmłodszych kinomanów jest cykl „Rodzina w kinie”. Dzieci zobaczą bohaterkę książek Anity Głowińskiej – Kicię Kocię. Z uwielbianą kotką oraz jej przyjaciółmi dzieciaki spędzą dzień w przedszkolu, zobaczą. jak poznają nowych kolegów na placu zabaw i jak uciekają przed nagłym deszczem. Kicia Kocia pokaże nam także, jak uczy się jeździć na rowerze i jak pomaga dziadkowi zbudować szafkę dla babci.

Seanse już 9 czerwca w Kinie Kosmos w Katowicach (ul. Sokolska 66). „Filmowe popołudnie dla dzieci” o godz. 15, ceny biletów 8 zł. „Rodzina w kinie” o godz. 16, bilety są w cenie 16 zł. Bilety można zakupić online. Szczegóły znajdziecie na stronie Kina. Twoje dziecko będzie pierwszy raz w kinie? Zgłoście się do kasy po pamiątkowy dyplom!

Kategoria: Wydarzenia