Bibrohut zaprasza do krainy sztuki

czwartek 6 czerwca 2024
  • „Kolorowy Świat Sztuki" to wystawy, warsztaty, spotkania z artystami (fot. mat. organizatora)
    „Kolorowy Świat Sztuki" to wystawy, warsztaty, spotkania z artystami (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 8 czerwca 2024
Gdzie: Gliwice
Podczas otwarcia „Kolorowego Świata Sztuki” czekają na Was kreatywne zajęcia, wystawy, spotkania z artystami i mnóstwo fantastycznej zabawy. Warsztaty malowania na szkle, montaż robotów z klocków JIMU, warsztaty fotograficzne i wiele innych. Zobaczcie.

„Kolorowy Świat Sztuki w Bibrohut” otworzy się 8 czerwca w Gliwicach. To warsztaty dla dzieci i dorosłych, spotkania autorskie, wykłady, wystawy wielu artystów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Kreatywne warsztaty z robotami i szydełkiem

Dzieciaki (w wieku 6-18 lat) będą mogły wziąć udział w błyskawicznym konkursie plastycznym, czyli w warsztatach w formie konkursu. Powstaną prace w formacie A4 na wylosowany przez uczestnika temat. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Wśród innych propozycji warsztatowych znajdą się: warsztaty szydełkowania, malowania na szkle, fotograficzne, rysunek martwej natury, wyścigi robotów JIMU i wiele innych. Na niektóre warsztaty obowiązują zapisy. Listę zajęć znajdziecie tutaj.

„Bibrohut” możecie odwiedzić 8 czerwca w godz. 15-21. Wstęp jest bepzłatny. Program wydarzenia znajdziecie na stronie Centrum Kultury Victoria w Gliwicach.

„Bibrohut” mieści się przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 9 w Gliwicach. 

Kategoria: Wydarzenia