„Kulturalna garażówka” z warsztatami, muzyką i animacjami dla dzieci

piątek 7 czerwca 2024
  • Garażówce towarzyszyć będą atrakcje dla dzieci (fot. mat. freepik)
    Garażówce towarzyszyć będą atrakcje dla dzieci (fot. mat. freepik)
Kiedy: 
  • sobota 22 czerwca 2024
Gdzie: Chorzów
Masz rzeczy, których nie używasz i chcesz się nimi wymienić, albo oddać je w dobre ręce? Jest ku temu okazja podczas „Kulturalnej garażówki”. Wydarzenie to również animacje dla dzieci, warsztaty, piknik, biblioteka pod chmurką.

W ogrodzie Starochorzowskiego Domu Kultury będzie można wystawić swoje już niepotrzebne rzeczy (liczba miejsc ograniczona). Można przynieść zabawki, książki, biżuterię, ubrania, bibeloty. Ważne jest, aby były zadbane i wyprasowane. Przygotowano również dodatkowe atrakcje: animacje dla dzieci, warsztaty z cyklu #przeróbmy, na których powstaną lampiony z resztek świec. Zostanie również otwarta „Biblioteka pod chmurką”. W niej znajdą się książki, puzzle, gry planszowe oraz „magiczna szafa z zabawkami”, która będzie służyć wymianie zabawek. Warto zabrać ze sobą kocyki, kubeczki na lemoniadę i kosze z pysznościami. Będzie okazja do relaksu na łonie natury.

„Kulturalna garażówka” już 22 czerwca w godz. 11-15 w ogrodzie Starochorzowskiego Domu Kultury (ul. Siemianowicka 59) w Chorzowie. Dla wystawców obowiązują mailowe zapisy: joannabw@chck.pl. Wstęp wolny. Dokładne informacje znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia