Powitanie lata w Lawendowym Ogrodzie

piątek 7 czerwca 2024
  • Podczas festiwalu nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych (fot. mat. freepik)
    Podczas festiwalu nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych (fot. mat. freepik)
Kiedy: 
  • sobota 22 czerwca 2024 - niedziela 23 czerwca 2024
Gdzie: Katowice
Joga i bajkoterapia, prelekcje, atrakcje i animacje dla dzieci, taniec brzucha, kiermasz wyrobów z lawendy, strefa relaksu, malowanie kamieni, zawody z okazji Dnia Ojca i wiele innych atrakcji znajdziecie na Festiwalu Lawendy.

To już 3. edycja Festiwalu Lawendy w Katowicach. W tym roku spotkanie odbędzie się tuż po zakończeniu roku szkolnego i będzie idealnym powitaniem wakacji.

W Lawendowym Ogrodzie

Będzie można zrelaksować się, zobaczyć filmy z motywem przewodnim lawendy, posłuchać prelekcji o uprawie lawendy, aromaterapii. To również joga i lawendowa bajkoterapia dla najmłodszych, zawody dla ojców i dzieci, taniec brzucha, animacje, kiermasz wyrobów lawendowych. Najmłodsi stworzą łapacze snów, pomalują kamienie. Nie zabraknie malowania buziek, małego co nieco i orzeźwiającej lemoniady. Obowiązuje dress code: lawendowo-biały.

Festiwal Lawendy odbędzie się 22 czerwca w godz. 12-20 i 23 czerwca w godz.15-20 w Lawendowym Ogrodzie Katowic przy ul. Ziołowej 43 a. Wstęp jest bezpłatny. Dokładny program imprezy znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia