Impreza cospley z Gwiezdnymi Wojnami i Bractwem Śródziemia

poniedziałek 10 czerwca 2024
  • Impreza to równiez liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych (fot. mat. organizatora)
    Impreza to równiez liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 22 czerwca 2024
Warsztaty, pokazy, zabawy, konkurs cosplay, spotkania z bohaterami filmów i komiksów oraz wiele innych atrakcji, nie tylko dla dzieci – tak zapowiada się „Haja We Kosmosie”. Jak zawsze będzie wesoło i kolorowo.

Cosplay to hobby, w ramach którego osoby tworzą przebrania i wcielają się m.in. w postacie z filmów, bajek, gier, postacie historyczne. Już 22 czerwca w Siemianowicach Śląskich będzie można podziwiać kolorowe przebrania podczas imprezy „Haja We Kosmosie”. Chętni mogą również przybyć na wydarzenie w stworzonym przez siebie stroju. Pojawią się grupy cosplayowe skupiający miłośników Star Wars, Bractwa Śródziemia czy też Najemników Pustyni. W programie: pokazy tańca, Teatr Domino, wystawa modeli samochodów, escape room, gry i zabawy dla dzieci, drukarki 3d, prelekcje m.in. Planetarium. Nie zabraknie magicznych trunków i pysznego jedzenia.

Impreza odbędzie się 22 czerwca w godz. 12-18 w SCK Zameczek (ul. Oświęcimska 1) w Siemianowicach Śląskich. Wstęp wolny. Dokładne informacje znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia