Żarciowozy i dmuchańce w Parku Śląskim

wtorek 11 czerwca 2024
  • Żarciowozy zaparkują na placu przy Hali Kapelusz w Parku Śląskim  (fot. archiwum zdjęć FB  Żarciowozy)
    Żarciowozy zaparkują na placu przy Hali Kapelusz w Parku Śląskim (fot. archiwum zdjęć FB Żarciowozy)
Kiedy: 
  • piątek 14 czerwca 2024 - niedziela 16 czerwca 2024
Gdzie: Chorzów
Spacer po Parku Śląskim możecie połączyć z przerwą na dobre jedzenie. Food trucki będą serwować nietuzinkowe potrawy, kulinarne wariacje i ciekawe połączenia smaków z całego świata. Najmłodsi będą mogli poszaleć na dmuchańcach.

Żarciowozy zaparkują na placu przy Hali Kapelusz w Parku Śląskim. Wśród serwowanych dań znajdą się klasyki, jak amerykańskie burgery, szarpana wieprzowina, belgijskie frytki, ale także kuchnia gruzińska, meksykańska, koreańska. Będą również słodkości: hiszpańskie churrosy, węgierskie kurtosze i owoce w czekoladzie. Nie zabraknie rzemieślniczego piwa i orzeźwiającej lemoniady. Każdego dnia zlotu przez pierwszą godzinę będą rozdawane za darmo porcje degustacyjne, wejściówki na jednego dmuchańca. Podczas drugiej godziny oprócz standardowego menu, Żarciowozy będą serwować specjalne danie.

Zlot Żarciowozów odbędzie się 14-16 czerwca w Parku Śląskim. W piątek w godz. 15-20, w sobotę w godz. 12-20 i w niedzielę w godz.12-20. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia