Filmowe hity dla dzieci i dorosłych w Letnim Kinie Plenerowym

wtorek 11 czerwca 2024
  • Seanse będą odbywać się w każdą niedzielę wakacji (fot. mat. prasowe UM Gliwice)
    Seanse będą odbywać się w każdą niedzielę wakacji (fot. mat. prasowe UM Gliwice)
Kiedy: 
  • niedziela 30 czerwca 2024 - niedziela 25 sierpnia 2024
Gdzie: Gliwice
Ciepły, letni wieczór, leżaki, przyjazna atmosfera i dobry film na dużym ekranie – prawda, że brzmi jak scenariusz na idealnie spędzony wieczór? W każdą niedzielę wakacji, kino plenerowe będzie gościć w różnych lokalizacjach. Zobaczcie.

30 czerwca startuje Letnie Kino Plenerowe w Gliwicach. Co tydzień, w niedzielę o godz. 18 będą wyświetlane filmy dla dzieci, a o godz. 20 dla dorosłych widzów. Seanse będą odbywać się w różnych lokalizacjach. Pierwsze spotkanie kinomanów zaplanowano na Placu Grunwaldzkim (Wójtowa Wieś). Dzieciaki zobaczą: „Asterix i Obelix – osiedle Bogów”, a dorośli „Dream Scenario”. W kolejne wakacyjne niedziele na dużym ekranie będzie można zobaczyć m.in. „Pies i robot”, „Bracia ze stali”, „Pimi z krainy tygrysów”, „Czworo dzieci i coś”, „Szef roku”.

Letnie Kino Plenerowe będzie grało od 30 czerwca do 25 sierpnia. Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny. Repertuar znajdziecie na stronie organizatora - Centrum Kultury Victoria

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Jak co roku i tym razem przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Wakacje w podziemiach, półkolonie w teatrze, zajęcia parkour'u, akademia driftingu czy warsztaty WWF - to tylko niektóre z naszych propozycji. Zobaczcie.

Wakacje 2024. Śląsk i okolice - ciekawe półkolonie i niesamowite miejsca

Fot. Agnieszka Mróz/SilesiaDzieci.pl

Rozpoczynacie swoją górską przygodę, a może szukacie pomysłu na wycieczkę? Gdzie najlepiej zabrać malucha, a gdzie starszaka? Najbliżej Śląska i Zagłębia znajdziecie Beskidy. Przygotowaliśmy zestawienie kilku najciekawszych, naszym zdaniem, sprawdzonych tras.  

Beskidzkie trasy z małym dzieckiem