Prezent dla taty - niezapomniana kulinarna przygoda

wtorek 11 czerwca 2024
  • Na warsztatach kulinarnych ojcowie z dziećmi spędzą twórczo czas (fot. freepik)
    Na warsztatach kulinarnych ojcowie z dziećmi spędzą twórczo czas (fot. freepik)
Kiedy: 
  • niedziela 23 czerwca 2024
Gdzie: Katowice
Co podarować tacie z okazji zbliżającego się święta? Wyjątkowym prezentem będzie wspólnie spędzony czas podczas warsztatów kulinarnych. Uczestnicy wyruszą w podróż po męskich smakach i stworzą prawdziwe kulinarne arcydzieła.

Podczas warsztatów z okazji Dnia Ojca w kuchni Kids' Kitchen dzieci i ich tatusiowie przygotują legendarnego hamburgera drwala. To potężna porcja soczystego mięsa, chrupiących warzyw i pysznych dodatków, które zaspokoją nawet największy głód. Na deser uczestnicy upieką ciastka cynamonowe – aromatyczne, kruche i rozpływające się w ustach. To będzie nie tylko czas spędzony na wspólnym gotowaniu, ale budowaniu więzi i tworzeniu cudownych wspomnień.

Warsztaty odbędą się 23 czerwca w godz. 13-15.30 w Kids' Kitchen Katowice (ul. Żwirki i Wigury 19). Cena za 2,5-godzinne warsztaty wynosi 230 zł za 2 osoby. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już teraz. Można zrobić to online. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Kids’ Kitchen lub na fanpage’u Akademii na Facebooku. Jest możliwość zapisania większej liczby pociech pod adresem: kontakt@kidskitchen.pl.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Jak co roku i tym razem przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Wakacje w podziemiach, półkolonie w teatrze, zajęcia parkour'u, akademia driftingu czy warsztaty WWF - to tylko niektóre z naszych propozycji. Zobaczcie.

Wakacje 2024. Śląsk i okolice - ciekawe półkolonie i niesamowite miejsca