Poznaj 4 żywioły i wejdź do świata marzeń indiańskim krokiem

poniedziałek 17 czerwca 2024
  • Podczas zajęć odbędą się m.in. "Ekoanimacje" z bańkami mydlanymi (fot. archiwum zdjęć na Fb MCK Tychy)
    Podczas zajęć odbędą się m.in. "Ekoanimacje" z bańkami mydlanymi (fot. archiwum zdjęć na Fb MCK Tychy)
Kiedy: 
  • wtorek 9 lipca 2024 - wtorek 27 sierpnia 2024
Gdzie: Tychy
„Wakacyjne atrakcje dla dzieci na osiedlu A” to cykl zajęć organizowanych w wakacyjne wtorki w Tychach. Podczas nich dzieci poznają wszystkie żywioły, będą marzyć i dobrze się bawić.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 9 lipca. Nosi tytuł „Cztery żywioły – powietrze”. Podczas kolejnych wtorkowych zajęć dzieci poznają kolejne żywioły – ogień, wodę, a następnie ziemię. 6 sierpnia będzie czas na „Ekoanimacje” oraz gry i zabawy, 13 sierpnia „Ekoanimacje” z bańkami mydlanymi. 20 sierpień to zabawy w indiańskim stylu, a 27 sierpnia – Dzień Marzyciela. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 7 -12 lat. Są bezpłatne. Obowiązują zapisy w MCK Tychy pod numerem tel. 32 438 20 61 oraz mailowo: mck@mck.tychy.pl

Wakacyjne zajęcia będą odbywać się we wtorki od 9 lipca do 27 sierpnia w godz. 16-18 w Parku Górniczym w Tychach. W razie niepogody zostaną przeniesione do Domu Parafialnego Parafii Miłosierdzia Bożego (ul. Andersa 25).

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Jak co roku i tym razem przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Wakacje w podziemiach, półkolonie w teatrze, zajęcia parkour'u, akademia driftingu czy warsztaty WWF - to tylko niektóre z naszych propozycji. Zobaczcie.

Wakacje 2024. Śląsk i okolice - ciekawe półkolonie i niesamowite miejsca