Pierwszy i drugi weekend wakacji w kinie z Minionkami

czwartek 20 czerwca 2024
  • 21 czerwca odbędzie się premierowy pokaz filmu "Gru i Minionki. Pod przykrywką" (fot. mat. Multikina)
    21 czerwca odbędzie się premierowy pokaz filmu "Gru i Minionki. Pod przykrywką" (fot. mat. Multikina)
Kiedy: 
  • piątek 21 czerwca 2024
  • piątek 28 czerwca 2024 - niedziela 30 czerwca 2024
Gdzie: Śląsk
Już 21 czerwca odbędą się pierwsze przedpremierowe pokazy filmu „Gru i Minionki. Pod przykrywką”. To wspaniała okazja, żeby razem z Minionkami świętować zakończenie roku szkolnego i początek wakacji.

Rozpoczęcie wakacji od seansu filmowego w kinie wprowadzi małych kinomanów w nastrój beztroskich dni. W zaciszu klimatyzowanej sali, z przyciemnionymi światłami i otaczającym dźwiękiem, będą mogli na chwilę oderwać się od codzienności. Przedpremierowe pokazy animacji „Gru i Minionki: Pod Przykrywką” to nie tylko rozrywka, ale również okazja do wspólnego spędzania czasu z przyjaciółmi czy rodziną.

Nowe przygody Gru i Minionków

Już 21 czerwca pełen nieprzerwanej akcji i charakterystycznego, przewrotnego humoru film „Gru i Minionki: Pod Przykrywką” będzie czekał na widzów w kinach sieci Multikino. Uczestnicy piątkowych seansów jako pierwsi zobaczą nowy rozdział, w którym Gru i Lucy oraz ich córeczki: Margo , Edith i Agnes powitają nowego członka rodziny Gru juniora. Gru będzie musiał zmierzyć się z nowym nemezis w postaci Maxime'a Le Mala i jego femme fatale, Valentiny. Film będzie można zobaczyć przedpremierowo również w weekend 28-30 czerwca.

Bilety na przedpremierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Jak co roku i tym razem przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Wakacje w podziemiach, półkolonie w teatrze, zajęcia parkour'u, akademia driftingu czy warsztaty WWF - to tylko niektóre z naszych propozycji. Zobaczcie.

Wakacje 2024. Śląsk i okolice - ciekawe półkolonie i niesamowite miejsca