Szalone animacje pod „Żyrafą”

wtorek 2 lipca 2024
  • Lato sprzyja rozrywkom na świeżym powietrzu (fot. mat. organizatora)
    Lato sprzyja rozrywkom na świeżym powietrzu (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • środa 3 lipca 2024 - środa 21 sierpnia 2024
Gdzie: Tychy
Lato w Tychach będzie wypełnione zabawą. W różnych dzielnicach miasta będą odbywać się animacje pełne niespodzianek. Jedne z nich zagoszczą na placu pod „Żyrafą”. Udział jest bezpłatny. Sprawdźcie terminy.

Z początkiem lipca rozpocznie się cykl plenerowych animacji na placu pod „Żyrafą”. Jak podkreślają organizatorzy „Lato w Tychach zapowiada się wyjątkowo zabawowo! Miejskie Centrum Kultury przygotowało ciekawą ofertę animacyjną dla najmłodszych. Zapisz daty w kalendarzu i dołącz do zabawy ze swoją pociechą!”. Atrakcje organizowane są w ramach budżetu obywatelskiego.

Animacje odbędą się 3, 10 i 17 lipca oraz 7, 14 i 21 sierpnia w godz. 16-19 na placu pod „Żyrafą” w Tychach (al. Niepodległości 106). Wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie Miejskiego Centrum Kultury w Tychach.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. mat. freepik

Gdzie można ochłodzić się w mieście, kiedy żar leje się z nieba? Na basenie. Przygotowaliśmy dla Was wakacyjny rozkład jazdy na kąpieliskach w naszym regionie. Wśród nich obiekty z wodnymi atrakcjami dla dzieci, morską falą czy też rodzinnymi zjeżdżalniami.

Fale, rwąca rzeka, zjeżdżalnie - sprawdź najciekawsze baseny na Śląsku