Jurek Owsiak odsłoni rondo Fundacji WOŚP w Tychach

wtorek 2 lipca 2024
  • Na wydarzeniu obecny będzie Jurek Owsiak (fot. archiwum zdjęć FB WOŚP)
    Na wydarzeniu obecny będzie Jurek Owsiak (fot. archiwum zdjęć FB WOŚP)
  • Rondo położone jest u zbiegu ulic Bocheńskiego, Hlonda i Bocznej w Tychach (fot. mat. prasowe UM Tychy)
    Rondo położone jest u zbiegu ulic Bocheńskiego, Hlonda i Bocznej w Tychach (fot. mat. prasowe UM Tychy)
Kiedy: 
  • środa 3 lipca 2024
Gdzie: Tychy
Już 3 lipca w Tychach uroczyście odsłonięte zostanie rondo Fundacji WOŚP. W wydarzeniu weźmie udział sam Jerzy Owsiak. Nadanie nazwy to symboliczne podziękowanie dla działalności Fundacji oraz ludzi zaangażowanych w projekt Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Uchwałę w sprawie nadania nazwy Fundacji WOŚP rondu przy Teatrze Małym (zbieg ulic Bocheńskiego, Hlonda i Bocznej) w Tychach, podjęli radni Rady Miasta Tychy w grudniu 2023 roku. 3 lipca – w środę odbędzie się uroczyste odsłonięcie ronda. Na wydarzeniu obecny będzie prezes i założyciel fundacji WOŚP - Jerzy Owsiak, przedstawiciele miasta, tyski sztab, wolontariusze oraz wszyscy chętni.

Odsłonięcie tablicy z nazwą ronda odbędzie się 3 lipca o godz. 13.30. W związku z wydarzeniem w godzinach 13-14.30 zamknięta dla ruchu zostanie ulica Boczna (odcinek od ronda WOŚP do ul. Bibliotecznej). Informację znajdziecie na stronie miasta

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Jak co roku i tym razem przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Wakacje w podziemiach, półkolonie w teatrze, zajęcia parkour'u, akademia driftingu czy warsztaty WWF - to tylko niektóre z naszych propozycji. Zobaczcie.

Wakacje 2024. Śląsk i okolice - ciekawe półkolonie i niesamowite miejsca

Fot. Agnieszka Mróz/SilesiaDzieci.pl

Rozpoczynacie swoją górską przygodę, a może szukacie pomysłu na wycieczkę? Gdzie najlepiej zabrać malucha, a gdzie starszaka? Najbliżej Śląska i Zagłębia znajdziecie Beskidy. Przygotowaliśmy zestawienie kilku najciekawszych, naszym zdaniem, sprawdzonych tras.  

Beskidzkie trasy z małym dzieckiem