„Mistrz kierownicy ucieka” - zajęcia dla małych fanów motoryzacji

środa 3 lipca 2024
  • Udział w zajęciach jest bezpłatny (fot. mat. pexels)
    Udział w zajęciach jest bezpłatny (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • czwartek 4 lipca 2024 - czwartek 22 sierpnia 2024
Gdzie: Sosnowiec
To warsztaty plastyczne, zajęcia ruchowe, zabawy, gry związane z samochodami. Dodatkowo dzieciaki zwiedzą z przewodnikiem wystawę „Anatomia malucha. Przejazdem przez motoryzację PRL”. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

W Pałacu Schoena w Sosnowcu w wakacje dzieci znajdą atrakcje związane z motoryzacją. Warsztaty towarzyszą wystawie „Anatomia malucha. Przejazdem przez motoryzację PRL”. Skierowane są do dzieci w wieku 6-12 lat. Co przygotowano? Zabawy tematyczne w parku „Mistrz kierownicy ucieka” (4 lipca), warsztaty plastyczne „Mały kartonowy samochód” (11 lipca), zajęcia plastyczne „Znaki drogowe” (18 lipca), zajęcia ruchowe „Warsztat samochodowy” (1 sierpnia), zabawę „Motoryzacyjne zgadywanki” (8 sierpnia) oraz grę tematyczną „Poszukiwany Fiat 126p!” (22 sierpnia).

Zajęcia będą odbywać się od 4 lipca do 22 sierpnia w wybrane dni o godz. 11 w Pałacu Schoena Muzeum w Sosnowcu (ul. Chemiczna 12). Udział jest bezpłatny. Obowiązują zapisy pod numerem tel. 32 3634518 lub mailowo: promocja@muzeum.org.pl. Ilość miejsc ograniczona. Informację znajdziecie na stronie Muzeum.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Jak co roku i tym razem przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Wakacje w podziemiach, półkolonie w teatrze, zajęcia parkour'u, akademia driftingu czy warsztaty WWF - to tylko niektóre z naszych propozycji. Zobaczcie.

Wakacje 2024. Śląsk i okolice - ciekawe półkolonie i niesamowite miejsca