Kopciuszek, Trzy Świnki i Pchła Szachrajka odwiedzą „Letnią Grządkę Teatralną”

środa 3 lipca 2024
  • Letnia Grządka Teatralna to spektakle dla dzieci  (fot. mat. organizatora)
    Letnia Grządka Teatralna to spektakle dla dzieci (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 7 lipca 2024 - niedziela 25 sierpnia 2024
Gdzie: Katowice
Po raz 26. „Letni Ogród Teatralny” wyrośnie w Katowicach. W programie są przedstawienia dla dorosłych, koncerty i wystawy. Nie zabraknie spektaklów dla najmłodszych. Sprawdźcie co przygotowano.

W wakacyjne soboty i niedzielne wieczory w ramach 26. Letniego Ogrodu Teatralnego będą odbywać się spektakle teatralne dla dorosłych, koncerty, wystawy. Tradycyjnie, jak co roku dla dzieci w programie znalazła się „Letnia Grządka Teatralna”.

Lato w mieście z teatrem

Na scenie dzieciaki zobaczą: „Kopciuszka” Śląskiego Teatru Lalki i Aktora Ateneum (7 lipca), „Którędy do Yellowstone?” Teatru Gry i Ludzie (14 lipca), „Pchłę Szachrajkę” Teatru Żelaznego (21 lipca), „Gbureka” Teatru Nemno (28 lipca), „Jak człek diabła przechytrzył” Teatru Momo (4 sierpnia), „Walizki z różnych stron świata” Teatru Lalek Marka Żyły (11 sierpnia), „Trzy świnki, czyli magia teatru” Teatr Lalek Banialuka (18 sierpnia), „Bajka Zjajka” Teatru Dzieci Zagłębia (25 sierpnia). 

„Letnia Grządka Teatralna" będzie odbywać się w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godz. 15 na scenie ustawionej w podcieniach instytucji Katowice Miasto Ogrodów w Katowicach (ul. Ligonia). Wstęp jest wolny, bez ograniczeń. Repertuar znajdziecie na stronie Letniego Ogrodu Teatralnego.

Kategoria: Wydarzenia