Zumba, latino, hip-hop, akrobatyka – naucz się tańczyć w wakacje

środa 3 lipca 2024
  • W zajęciach mogą wziąć udział dzieci i dorośli  (fot. mat. freepik)
    W zajęciach mogą wziąć udział dzieci i dorośli (fot. mat. freepik)
Kiedy: 
  • wtorek 9 lipca 2024 - wtorek 27 sierpnia 2024
W każdy wtorek lipca i sierpnia możecie wziąć udział w warsztatach tanecznych w Fabryce Pełnej Życia. Zajęcia skierowane są do dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Pod okiem doświadczonych instruktorów odkryjecie różne style taneczne i zdobędziecie nowe umiejętności.

Bezpłatne warsztaty taneczne organizowane są w Fabryce Pełnej Życia przez Cultural Bajzel. W programie znajdą się zajęcia takie jak zumba, latino, hip-hop, akrobatyka i wiele innych. Mogą w nich wziąć udział zarówno dzieci, jak i dorośli. To doskonała okazja dla każdego, kto chce rozwijać umiejętności taneczne, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania. Pod okiem doświadczonych instruktorów i choreografów uczestnicy będą mogli odkrywać różne style taneczne, doskonalić technikę oraz zdobywać nowe doświadczenia i znajomości.

Warsztaty będą odbywać się w każdy wtorek lipca i sierpnia o godz. 18 w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej (ul. Kościuszki 3). Wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Jak co roku i tym razem przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Wakacje w podziemiach, półkolonie w teatrze, zajęcia parkour'u, akademia driftingu czy warsztaty WWF - to tylko niektóre z naszych propozycji. Zobaczcie.

Wakacje 2024. Śląsk i okolice - ciekawe półkolonie i niesamowite miejsca