„Archi-przygody” w Muzeum Saturn

piątek 5 lipca 2024
  •  W wakacje ciekawe lekcje architektury będą gościć w Muzeum Saturn w Czeladzi (fot. mat. freepik)
    W wakacje ciekawe lekcje architektury będą gościć w Muzeum Saturn w Czeladzi (fot. mat. freepik)
  • Udział w zajęciach jest bezpłatny (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 29 lipca 2024 - piątek 9 sierpnia 2024
Gdzie: Czeladź
Podczas wakacji dzieci mogą wziąć udział w wyjątkowych zajęciach o architekturze. Poznają tajniki projektowania, a także wyruszą w podróż po lokalnej historii i miejskich przestrzeniach. Udział jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy.

„Archi-przygody” to ciekawy projekt, którego organizatorem jest Narodowe Centru Kultury w Warszawie. W wakacje lekcje architektury będą gościć w Muzeum Saturn w Czeladzi. Warsztaty to prawdziwa podróż po lokalności, historii i miejskich przestrzeniach, a także nauka tajników projektowania. Dzieci odkryją, jak budowle kształtują i wpływają na nasze otoczenie. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 8-13 lat.

Warsztaty będą odbywać się od 29 lipca do 9 sierpnia w godz. 10-11.30 w Muzeum Saturn w Czeladzi (ul. Dehnelów 10). Udział jest bezpłatny. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 32 2654298. Informację znajdziecie na stronie Muzeum

Patronat nad projektem objął Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Jak co roku i tym razem przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Wakacje w podziemiach, półkolonie w teatrze, zajęcia parkour'u, akademia driftingu czy warsztaty WWF - to tylko niektóre z naszych propozycji. Zobaczcie.

Wakacje 2024. Śląsk i okolice - ciekawe półkolonie i niesamowite miejsca