Zakręcone przygody baranka Shauna w kinie

poniedziałek 8 lipca 2024
  • Serial będzie można zobaczyć w kinach Helios (fot. mat. organizatora)
    Serial będzie można zobaczyć w kinach Helios (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 14 lipca 2024
Baranek Shaun nie lubi podążać za stadem. Na ogół to stado biegnie za nim. Jego zwariowane przygody dzieci zobaczą już wkrótce na dużym ekranie. Seans poprzedzą konkursy z nagrodami.

14 lipca w ramach „Filmowych Poranków” w kinach Helios dzieci zobaczą serial animowany „Baranek Shaun, cz. 1”. Jego nadzwyczajny entuzjazm i energia w połączeniu z brakiem doświadczenia są receptą na coraz to nowsze tarapaty. Bohaterami serialu są także jagnię Timmy, ogromna, wszystkożerna owca Shirley, niegrzeczne świnki, nieświadomy niczego Farmer, a także pies pasterski Bitzer, który zrobi wszystko, by utrzymać swego pana w przekonaniu, że jego owce są niczym innym jak zwyczajnymi zwierzętami. Razem tworzą towarzyską mieszankę wybuchową, która sieje spustoszenie w spokojnej dolinie.

Poranek w kinie

Podczas seansu widzowie zobaczą odcinki: „Nieczynne”, „Hipisowska farma”, „Podwórkowa wojna”, „Kłujący problem”, „Ścigany”, „Gwiazda rocka”, „Zepsuta zabawa”, „Nowy wygląd Shauna”. Podczas „Poranków" dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, pozostawione są też przyciemnione światła, dzięki czemu nawet najmłodsze maluch mogą bez obaw uczestniczyć w wydarzeniu. Każde spotkanie rozpoczyna się konkursami i zabawami w sali kinowej.

„Baranka Shauna, cz. 1” będziecie mogli zobaczyć 14 lipca o godz. 10.30 w kinach Helios w: Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie 16,90 zł (na 4 dni i więcej przed seansem), 19,90 zł (3 dni przed seansem), 23,90 zł (2 dni przed seansem), 26,90 zł (1 dzień przed seansem) i 28,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia