Warsztaty pszczelarskie dla dzieci

poniedziałek 8 lipca 2024
  • Warsztaty będą połączone z projekcją filmu animowanego (fot. archiwum zdjęć FB ChCK)
    Warsztaty będą połączone z projekcją filmu animowanego (fot. archiwum zdjęć FB ChCK)
Kiedy: 
  • czwartek 11 lipca 2024
Gdzie: Chorzów
Podczas zajęć dzieci poznają „Skarby pszczelich uli”. Przekonają się, jakie znaczenie mają pszczoły dla otaczającego nas świata. Warsztaty będą połączone z projekcją filmu animowanego. Sprawdźcie szczegóły.

Warsztaty „Skarby pszczelich uli” odbywają się w ramach akcji „Lato z ChCK", na tarasie przy Kinie za Rogiem Grajfka w Chorzowskim Centrum Kultury. Zajęcia są połączone z projekcja filmu animowanego. Dzięki nim dzieci dowiedzą się m.in. jakie znaczenie mają pszczoły dla otaczającego nas świata i dlaczego powinniśmy o nie dbać, jak pozyskuje się miód pszczeli oraz produkty pszczele, usłyszą ciekawostki na temat pszczół, rodziny pszczelej oraz funkcjonowania uli w mieście. Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 6-10 lat.

Wakacyjne warsztaty pszczelarskie odbędą się 11 lipca o godz. 11 na tarasie przy Kinie za Rogiem Grajfka w Chorzowskim Centrum Kultury (ul. Sienkiewicza 3). Bilety są w cenie 15 zł (opłata tylko za dziecko). Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy pod numerem tel. 32 3497862/63/65 lub mailowo: magda_r@chck.pl. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia