Zapisz dziecko do Letniej Akademii Mistrzów Kuchni

poniedziałek 8 lipca 2024
 • Półkolonie skierowane są do dzieci w wieku 6-12 lat (fot. mat. organizatora)
  Półkolonie skierowane są do dzieci w wieku 6-12 lat (fot. mat. organizatora)
 • Dzieci nauczą się gotować dania z kuchni polskiej (fot. mat. organizatora)
  Dzieci nauczą się gotować dania z kuchni polskiej (fot. mat. organizatora)
 • To nie tylko warsztaty kulinarne, ale gry i zabawy, spacery, a także ciekawe warsztaty Dzieci nauczą się gotować dania z kuchni polskiej (fot. mat. organizatora)
  To nie tylko warsztaty kulinarne, ale gry i zabawy, spacery, a także ciekawe warsztaty Dzieci nauczą się gotować dania z kuchni polskiej (fot. mat. organizatora)
 • Podczas półkolonii dzieci poznają też nowych kolegów (fot. mat. organizatora)
  Podczas półkolonii dzieci poznają też nowych kolegów (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
 • poniedziałek 1 lipca 2024 - piątek 30 sierpnia 2024
Gdzie: Katowice
To wakacyjna, kulinarna przygoda w Kids’ Kitchen. Podczas półkolonii dzieciaki nauczą się gotować dania kuchni polskiej, ale także wezmą udział w grach, zajęciach plastycznych, warsztatach tanecznych i zabawach na świeżym powietrzu.

Uczestnicy półkolonii w Kids’ Kitchen pod okiem znawców kulinarnego rzemiosła nauczą się gotować, poznają też nowych kolegów i wezmą udział w ciekawych zajęciach dodatkowych.

Gry, spacery i gotowanie

Dzieci poznają proste i sprawdzone przepisy kuchni polskiej, choć będzie też element włoski – w końcu pizzy nie może zabraknąć. Będzie też cała gama gier i zabaw, zajęcia plastyczne i techniczne, warsztaty taneczne. W programie półkolonii jest również wyprawa poza teren pracowni na jednodniową wycieczkę, podczas której odbędzie się piknik i zabawy na świeżym powietrzu. Zajęcia będą prowadzone w niewielkich grupach w rodzinnej atmosferze, w bezpiecznym otoczeniu i w warunkach spełniających najwyższe standardy higieny.

Turnusy półkolonii w Kids' Kitchen będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 (z możliwością przyprowadzenia dziecka o godz. 7) przez wszystkie tygodnie wakacji. Są skierowane do osób w wieku 6-12 lat. Ich cena to 900 zł (1700 zł za dwoje dzieci). Opłata zawiera ubezpieczenie NW. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisów można dokonać online  telefonicznie 502 308 740 lub mailowo: kontakt@kidskitchen.pl.

Kids' Kitchen mieści się przy ul. Żwirki Wigury 19 w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Jak co roku i tym razem przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Wakacje w podziemiach, półkolonie w teatrze, zajęcia parkour'u, akademia driftingu czy warsztaty WWF - to tylko niektóre z naszych propozycji. Zobaczcie.

Wakacje 2024. Śląsk i okolice - ciekawe półkolonie i niesamowite miejsca