Fantastyczna łąka „Na Winklu”

wtorek 9 lipca 2024
  • Udział w warsztatach jest bezpłatny (fot. mat. pexels)
    Udział w warsztatach jest bezpłatny (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • piątek 19 lipca 2024 - środa 28 sierpnia 2024
Kolejna propozycja cyklu wakacyjnych zajęć dla dzieci i młodzieży. Podczas warsztatów plastycznych powstaną dekoracje kwiatowe, rzeźby latających owadów, kwiaty na materiale i wiele innych „dzieł sztuki” z motywami łąki.

W ramach „Akcji Lato” w pracowni plastycznej „Na Winklu” w Siemianowicach Śląskich będą odbywać się warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży. Zajęcia skierowane są do dwóch grup wiekowych: 5-7 lat oraz 7-14 lat. Motywem przewodnim będzie „Fantastyczna Łąka”. Dzieci stworzą różne kompozycje kwiatowe, rzeźby latających owadów, kreatywne zabawki, skrzydła i biżuterię, a także przeniosą różne gatunki owadów na matryce za pomocą igły. Podsumowaniem warsztatów będzie „Zabawa na łące” czyli tworzenie za pomocą prawdziwych roślin.

Warsztaty będą odbywać się od 19 lipca do 28 sierpnia w godz. 11-13 w SCK Zameczek (ul. Oświęcimska 1) w Siemianowicach Śląskich. Bezpłatne wejściówki można odebrać w SCK Zameczek. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 32 2287280. Program zajęć znajdziecie tutaj.

Więcej wakacyjnych propozycji znajdziecie na naszej stronie

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Jak co roku i tym razem przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Wakacje w podziemiach, półkolonie w teatrze, zajęcia parkour'u, akademia driftingu czy warsztaty WWF - to tylko niektóre z naszych propozycji. Zobaczcie.

Wakacje 2024. Śląsk i okolice - ciekawe półkolonie i niesamowite miejsca