Sześciolatek w szkole? Jak go do tego przygotować?

poniedziałek 5 maja 2014
  • Bardzo ważne jest odpowiednie nastawienie dziecka do pójścia do szkoły. W tym największa jest rola rodziców (fot. sxc.hu)
    Bardzo ważne jest odpowiednie nastawienie dziecka do pójścia do szkoły. W tym największa jest rola rodziców (fot. sxc.hu)
Kiedy: 
  • sobota 10 maja 2014
Nie wiesz jak przygotować sześciolatka do pójścia do szkoły, chciałbyś pomóc dziecku w pokonaniu nieśmiałości albo stresu? Zapisz się na warsztaty dla rodziców.

Śląski Ośrodek Fundacji Praesterno w Bielsku-Białej zaprasza na warsztaty dla rodziców. Będą poświęcone różnorodnym tematom i sprawią, że będziemy umieli pomóc rozwiązać problemy swoim dzieciom. Na najbliższych warsztatach (10 maja, godz. 15-19) dorośli dowiedzą się jak przygotować sześciolatka do szkoły, 17 maja (godz. 11-15) nauczą się jak radzić sobie ze stresem, a 24 maja (godz. 11-15) - jak pokonać nieśmiałość.

Kiedy mówić „tak”, jak mówić „nie” czyli jak wprowadzać zdrowe, oparte na miłości granice - to warsztaty dla rodziców nastolatków, które zaplanowano na 24 maja (godz. 16-20). Na dwie części zostaną podzielone zajęcia poświęcone pamięci. Dowiemy się na nich co robić aby nauka dziecka była efektywna. Pierwsze zajęcia odbędą się 31 maja o godz. 14-18, a drugie 1 czerwca o godz. 10-14.

Dla mieszkańców Bielska warsztaty są bezpłatne, ale trzeba się na nie wcześniej zapisać dzwoniąc pod numer 33 816 59 16 (od godz. 15-20) lub pisząc na adres: bielsko-biala@praesterno.pl (w mailu należy podać tematy wybranych  zajęć – może być ich kilka – imienia, nazwiska oraz numeru telefonu).

Adres Śląskiego Ośrodka Fundacji Praesterno: Plac Fabryczny 3, Bielsko-Biała

Kategoria: Wydarzenia