Do aquaparku na... pierogi

poniedziałek 12 maja 2014
  • Bar "Łódka", który będzie serwował pierogi znajduje się w tym samym budynku, co aquapark "Nemo" (fot. materiały baru "Łódka")
    Bar "Łódka", który będzie serwował pierogi znajduje się w tym samym budynku, co aquapark "Nemo" (fot. materiały baru "Łódka")
Kiedy: 
  • sobota 17 maja 2014 - niedziela 18 maja 2014
Nie macie pomysłu na weekendowy obiad? Wybierzcie się całą rodziną do Aquaparku „Nemo - Wodny Świat”. Po szaleństwach w basenie dzieci na pewno z apetytem spałaszują lepione na miejscu pierogi, którymi będzie częstował bar „Łódka”.

„Łódka” mieści się w tym samym budynku, co aquapark. Domowe pierogi to jej specjalność. 17 i 18 maja pracownicy lokalu będą częstować nimi, a także własnej roboty sałatkami, nie tylko gości parku wodnego, ale także przechodniów, spacerujących po parku Hallera. Będą informować przy tym, że do „Łódki” warto wybrać się na rodzinny obiad, by uzupełnić kalorie po szaleństwach w basenie. W barze rodzice mają również możliwość poczekać na pluskające się w wodzie dzieci, jeśli sami nie mają ochoty się kąpać i wydawać pieniędzy na bilet. Do „Łódki” mogą zabrać laptopa, by popracować, korzystając z darmowego WiFi, poczytać gazety w kąciku prasowym, zjeść obiad lub deser. Przy tym cały czas będą mieć na oku basen, w którym bawią się ich pociechy.

Aquapark "Nemo - Wodny Świat" znajduje się w Dąbrowie Górczniej przy Alei Róż 1.

Kategoria: Wydarzenia