Międzygalaktyczna przygoda z „Elio” w Multikinie
- czwartek 19 czerwca 2025 - niedziela 27 lipca 2025
W premierowej animacji „Elio” główny bohater, młody marzyciel i pasjonat kosmosu, niespodziewanie zostaje przeniesiony do międzygalaktycznej organizacji zrzeszającej przedstawicieli najdalszych zakątków wszechświata. Przez pomyłkę uznany zostaje za lidera Ziemi i staje przed wyzwaniem, które wywraca jego życie do góry nogami. W obliczu międzyplanetarnego kryzysu Elio musi odnaleźć się w świecie pełnym niezwykłych istot, zbudować z nimi porozumienie oraz odkryć prawdę o swojej tożsamości i roli we wszechświecie.
Film będzie można zobaczyć od 19 czerwca w Multikinie. Na Śląsku „Elio” możecie zobaczyć w sieci kin Multikino w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach Gemini Park (ul. Towarowa 2c) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18). Bilety można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną. Szczegółowy repertuar dostępny jest tutaj.



