Nowe przygody Basi w BCKinie
- piątek 1 sierpnia 2025 - czwartek 14 sierpnia 2025
„Basia. Mam swój świat” to filmowe opowieści o znanej i lubianej bohaterce książek dla dzieci. Rezolutna Basia dobrze wie, czego chce. Wie też, czego nie chce. Żelki mogłaby jeść nawet na śniadanie, więc kiedy tylko nadarza się okazja, bardzo chętnie sięga po słodycze. Wizyta u dentysty jednak nie spotyka się z takim samym entuzjazmem bohaterki. Oczywiście to nie przez to, że nie chce prowadzić zdrowego trybu życia. Basia uwielbia bawić się na dworze, grać w piłkę nożną oraz zawsze jest chętna, żeby wyjechać w podróż z rodziną. Dzieci w trakcie seansu zobaczą odcinki: „Basia i podróż”, „Basia i słodycze”, „Basia i dentysta”, „Basia i piłka nożna”.
Film będzie można obejrzeć od 1 do 14 sierpnia o godz. 16 lub 17 w Bytomskim Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1) w Bytomiu. 7 oraz 14 sierpnia seans będzie przyjazny sensorycznie (przyciemnione światło, dźwięk ściszony). Bilety w cenie 13 zł można zakupić online, bilety ulgowe w cenie – 10 zł są dostepne w kasie przed sensem. Czas trwania filmu: 45 minut.



