Co się dzieje zimą w lesie? Odpowiedź znajdziecie podczas „Ferii z leśnikiem”
- poniedziałek 16 lutego 2026 - piątek 27 lutego 2026
Nadleśnictwo Wisła przygotowało dla dzieci, młodzieży i dorosłych zimowe spotkania w lesie. Razem z leśnikiem uczestnicy będą rozpoznawać ślady zwierząt, obserwować ptaki, a także wezmą udział w zajęciach ruchowych. Czeka na nich dużo ciekawostek ze świata przyrody, nauka przez zabawę oraz dawka ruchu na świeżym powietrzu.
Zajęcia będą odbywać się 16, 17, 20, 24, 25 i 27 lutego o godz. 10 (wyjątek 25 luty o godz. 12 w Habsburskiej osadzie gospodarczej w Wiśle) w Istebnej oraz w Wiśle. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy i dodatkowe informacje udzielane są telefonicznie pod numerem 532973563. Dzieci podczas „Ferii z Leśnikiem” muszą być pod opieką osoby dorosłej. Program znajdziecie na FB Nadleśnictwa Wisła.
Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczną się 16 lutego i potrwają do 1 marca. To idealny czas na rodzinne wycieczki czy ciekawe warsztaty. Wśród naszych propozycji znajdziecie podziemną przygodę, półkolonie aktorskie, dla miłośników BMX, driftujące gokarty, ściankę wspinaczkową i wiele innych...




