Poznaj Smurfy, Wielkiego Ptaka i Elmo

wtorek 3 czerwca 2014
  • Muppetty zapraszają do zabawy (fot. materiały organizatora)
    Muppetty zapraszają do zabawy (fot. materiały organizatora)
  • Smurfy zapraszają do zabawy (fot. materiały organizatora)
    Smurfy zapraszają do zabawy (fot. materiały organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 7 czerwca 2014
Gdzie: Gliwice
Jeśli twoje dziecko uwielbia Smurfy i Ulicę Sezamkową musicie wybrać się do Europy Centralnej w Gliwicach. Przez cały dzień bohaterowie tych bajek będą bawili się z dziećmi.

Do wioski Smurfów będzie się mógł przenieść każdy, kto 7 czerwca odwiedzi Europę Centralną w Gliwicach. Podczas interaktywnego programu z udziałem Papy Smurfa, Smurfetki, Pracusia i Lalusia w specjalnej wiosce będzie można zmierzyć się z zagadkami Ważniaka, sprawdzić się w konkurencjach przygotowanych przez Osiłka, czy rozpoznać imiona Smurfów ukrywane w smurfnej piosence-zagadce. Przygotowano także wyprawę do lasu, gdzie na najmłodszych czekają konkurencje rozwijające wyobraźnię i kreatywność, a także zadania ruchowe. Wszystko, aby umknąć Gargamelowi.

Nie zabraknie także przygód dla miłośników Ulicy Sezamkowej. Wielki Ptak, Kermit, Pysia i Elmo spędzą sobotę w Europie Centralnej. Razem z Elmo dzieci będą odkrywać świat kolorów i ćwiczyć swój refleks, a z Pysią poznawać tajemnice tańca. Z kolei Wielki Ptak zaproponuje wszystkim zainteresowanym gry związane z Ulicą Sezamkową. Gwiazdą popołudnia będzie oczywiście Kermit, który zadba o zręczność i szybkość najmłodszych podczas różnego rodzaju gier.

Początek zabawy o godz. 14. Wstęp wolny.

Kategoria: Wydarzenia