Mamo, zrób coś dla siebie

środa 4 czerwca 2014
  • Czasem warto pomyśleć o swoich potrzebach i przyjemnościach (fot.sxc.hu)
    Czasem warto pomyśleć o swoich potrzebach i przyjemnościach (fot.sxc.hu)
Kiedy: 
  • czwartek 5 czerwca 2014
Warsztaty makijażu, tworzenie oryginalnej biżuterii lub ozdób, zajęcia taneczne. Jeśli chciałabyś zrobić coś dla siebie, spotkać się z innymi kobietami, wymienić doświadczenia - ten program jest dla ciebie.

Najpierw zastanów się jak chciałabyś spędzać wolny czas. Potem przyjdź ze swoimi pomysłami na spotkanie do Tarnogórskiego Centrum Kultury (ul. Sobieskiego 7) 5 czerwca o godz. 17.30, a dowiesz się, jak zrealizować swój pomysł. Finansami zajmie się TCK, które zdobyło środki na realizację projektu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne”. Jego celem jest zaangażowanie domów kultury w życie społeczności lokalnej oraz rozwijanie talentów i potencjału mieszkańców.

- Dlatego udział w programie jest bezpłatny. Przyjdź sama lub zabierz ze sobą koleżankę, mamę czy babcię. Każdy pomysł jest dobry i ważny - zrealizujmy go razem - zachęcają organizatorzy.

Informacji na temat akcji udziela Dział Strategii i Rozwoju TCK: Magdalena Lejman, 32 285 27 34 w.17, m.lejman@tck.net.pl i Anna Gołkowska-Dymarczyk, 32 285 27 34 w.19, promocja@tck.net.pl

Kategoria: Wydarzenia