Urodziny aquaparku

piątek 6 czerwca 2014
  • Dąbrowski aquapark obchodzi swoje dziesięciolecie (fot. Nemo/Facebook)
    Dąbrowski aquapark obchodzi swoje dziesięciolecie (fot. Nemo/Facebook)
Kiedy: 
  • sobota 7 czerwca 2014 - niedziela 8 czerwca 2014
W czerwcu mija 10 lat od otwarcia Parku Wodnego Nemo w Dąbrowie Górniczej. Z tej okazji w najbliższy weekend czeka na gości wiele atrakcji.

Urodzinowe świętowanie rozpocznie się w sobotę od koncertu Orkiestry Państwowej Szkoły Muzycznej (godz. 11) oraz pokazem grupy tanecznej Supreme Style - Break Dance (godz.12). Przewidziano także pokazy i warsztaty nurkowania, animacje dla dzieci (między godz. 12 a 17) oraz promocje cenowe. W niedzielę natomiast oprócz animacji i warsztatów z nurkowania, Nemo zaprasza na urodzinowy tort, który zostanie pokrojony o godz. 15. Warto wspomnieć, że pierwszych 10 osób zarówno w sobotę jak i w niedzielę na hasło „Dzisiaj świętujemy 10-lecie z Nemo” otrzyma całodzienny bilet wstępu za złotówkę.

Aquapark Nemo może pochwalić się basenami o łącznej powierzchni 1600 metrów kw. Są wśród nich baseny rekreacyjny, zewnętrzny, sportowy, brodzik, symulacja dzikiej rzeki i gejzerów. Do dyspozycji miłośników wodnego szaleństwa pozostają również sauny, grota solna, siłownia, kręgielnia, kawiarnia, bar, dyskoteka oraz klub bowlingowy.

Kategoria: Wydarzenia