Coolturalne wakacje

środa 9 lipca 2014
  • Na Coolturalne wakacje zaprasza Stacja Artystyczna Rynek w Gliwicach (fot. materiały organizatora)
    Na Coolturalne wakacje zaprasza Stacja Artystyczna Rynek w Gliwicach (fot. materiały organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 14 lipca 2014 - piątek 22 sierpnia 2014
Gdzie: Gliwice
Twoje dziecko spędza lato w mieście i szukasz dla niego ciekawych zajęć artystycznych? Może spodoba ci się propozycja Stacji Artystycznej RYNEK. Będzie dużo muzyki, kultury i ceramiki artystycznej.

„Coolturalne wakacje" to propozycja Stacji Artystycznej RYNEK w Gliwicach (Rynek 4-5). Skierowana jest do dzieci spędzających lato w mieście. Trzeci tydzień wakacji będzie przebiegał pod hasłem instrumentów muzycznych. - Od 14 do 18 lipca, w godzinach 10-14 zapraszamy dzieci w wieku od 6. do 12. lat na zajęcia, podczas których poznają różne instrumenty muzyczne i zrobią instrumenty perkusyjne „z czego popadnie” - zachęcają organizatorzy.

W kolejnych tygodniach będzie można poznać m.in.: tajniki kultury angielskiej (21-25 lipca), a także graffiti, quillingu czy mozaiki (28 lipca-1 sierpnia).

Drugi miesiąc wakacji przyniesie spotkania z utworami muzycznymi (4-8 sierpnia) oraz z ceramiką artystyczną i decoupage’m (18-22 sierpnia).
Udział w zajęciach jest płatny - 60 zł za tydzień od osoby. Zapisy przyjmuje Katarzyna Cupiał (tel: 601-298-693, e-mail: sar@gtwgliwice.pl).

Kategoria: Wydarzenia