Pokaz mody szkolnej i warsztaty językowe

środa 27 sierpnia 2014
  • W C.H. Auchan w Katowicach dla dzieci i rodziców przygotowano ciekawe warsztaty i pokaz mody (fot. materiały Auchan)
    W C.H. Auchan w Katowicach dla dzieci i rodziców przygotowano ciekawe warsztaty i pokaz mody (fot. materiały Auchan)
Kiedy: 
  • piątek 29 sierpnia 2014
Gdzie: Katowice
Już za kilka dni skończą się wakacje. Czas pomyśleć o szkole. Warto wybrać się w piątek do C.H. Auchan w Katowicach, gdzie dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji pod hasłem „Powrót do szkoły”.

W „Kąciku Małego Artysty” maluchy będą miały okazję rozwinąć zdolności artystyczne. Dla najmłodszych 2-3-latków przygotowano w godz. od 14 do 17 zajęcia muzyczne, które wprowadzą je w świat muzyki. Dowiedzą się co to jest dźwięk, rytm, tempo i dowiedzą jak działać w grupie.
Oprócz zajęć artystycznych, młodsze i starsze dzieci będą mogły wziąć udział w bezpłatnych, pokazowych lekcjach języka angielskiego (godz. 14-17), których czas trwania i forma będzie dostosowana do wieku dzieci, biorących w nich udział.

Zarówno dla najmłodszych uczniów, jak i dla tych starszych przygotowano także pokaz mody szkolnej, który rozpocznie się o godz. 17. Zaprezentowane stroje ułatwią rodzicom wybór jesiennej garderoby dla swoich pociech.

Animacje pod hasłem „Powrót do szkoły” odbędą się w piątek (29 sierpnia)w Centrum Handlowym Auchan Katowice przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30.
Wstęp wolny.

Kategoria: Wydarzenia