Filmy Disneya w Multikinie

czwartek 2 października 2014
  • Podczas Poranków Filmowych w Multikinie dzieci obejrzą przygody księżniczek Disneya (fot. materiały Multikina)
    Podczas Poranków Filmowych w Multikinie dzieci obejrzą przygody księżniczek Disneya (fot. materiały Multikina)
  • W październiku w Multikinie maluchy spotkają się także z lokomotywą Tomkiem i jego przyjaciółmi (fot. materiały Multikina)
    W październiku w Multikinie maluchy spotkają się także z lokomotywą Tomkiem i jego przyjaciółmi (fot. materiały Multikina)
Kiedy: 
  • sobota 4 października 2014 - niedziela 26 października 2014
Podczas październikowych Poranków w Multikinie dzieci spotkają się ponownie z lokomotywą Tomkiem i jego przyjaciółmi i obejrzą piękne filmy Disneya z księżniczkami w rolach głównych.

W sobotnie i niedzielne poranki (o godz. 10.30) wszystkie dzieci, które przyjdą do Multikina będą miały możliwość wyruszyć w wyjątkową podróż z lokomotywą Tomkiem i jego przyjaciółmi. Ta propozycja z pewnością zachwyci chłopców, dla których Tomek jest przecież jednym z ulubionych bohaterów.
Dziewczynki, z kolei, będą szczęśliwe przychodząc na seans o godz. 12, kiedy to przeniosą się do magicznego świata księżniczek Disneya. Przypomnimy sobie opowieści o odwadze, poświęceniu, marzeniach, przyjaźni i miłości w czterech filmach: "Pięknej i Bestii 3D”, „Małej syrence”, „Zaplątanych 3D” i „Krainie lodu”. Te poranki adresowane są do dzieci powyżej 5 lat.

Bajki te emitowane są w kinach sieci Multikino w Katowicach, Tychach i Zabrzu.

Na naszym portalu rozdajemy co tydzień darmowe, podwójne wejściówki na Poranki Filmowe w Multikinie w Katowicach. Zapraszamy do zabawy!

Kategoria: Wydarzenia