Zwierzaki na rolkach

poniedziałek 22 września 2014
  • Uczestnicy Nightskatingu będą mieli okazję przejechać się na rolkach alejkami zoo (fot. materiały organizatora)
    Uczestnicy Nightskatingu będą mieli okazję przejechać się na rolkach alejkami zoo (fot. materiały organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 25 września 2014
Ostatni w tym roku Nightskating Katowice odbędzie się 25 września. Na wszystkich fanów rolkarstwa czeka nowa trasa, która prowadzić będzie przez Park Śląski, wesołe miasteczko i Śląski Ogród Zoologiczny.

Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych. Rodziny ze starszymi dziećmi są mile widziane - zachęcają organizatorzy. - Ale przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę. A tym razem również przybliżenie historii i kultury Śląska.

Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję przejechać się na rolkach alejkami zoo. Dlatego organizatorzy proszą, by uczestnicy zabawy przebrali się za zwierzaki, najlepsze przebrania zostaną nagrodzone.

Trasa przejazdu będzie miała około 16 kilometrów i poprowadzi przez takie dzielnice Katowic jak Centrum, Koszutka, Józefowiec, Wełnowiec i Dąb.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Nightskating rozpoczyna się pod halą widowiskową Spodek o godzinie 20, czas przejazdu to ok 2,5 godz.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/700007163424417/

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Nauka jazdy na rowerze może sprawiać problemy (fot. sxc.hu)

Dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze nauczyć swojej pociechy jazdy na rowerze, przygotowaliśmy ściągę - jak to zrobić szybko i bezboleśnie.
Swoim doświadczeniem podzielił się z nami Tymek Błaszczyk, trener klubu sportowego Alpino (www.alpino.pl).

Jak nauczyć dziecko jazdy na rowerze? 8 kroków do sukcesu