Spotkanie dla mam, gotowanie dla dzieci

piątek 26 września 2014
  • Bezpłatne spotkanie dla mam i ich dzieci odbędzie się w Gliwicach (fot. archiwum zdjęć na FB Smakoteki )
    Bezpłatne spotkanie dla mam i ich dzieci odbędzie się w Gliwicach (fot. archiwum zdjęć na FB Smakoteki )
Kiedy: 
  • piątek 26 września 2014 - sobota 27 września 2014
Gdzie: Gliwice
Po krótkiej wakacyjnej przerwie gliwicki Klub Mamuśki wznawia działalność. Na spotkania mogą przyjść mamy, a także panie w ciąży. Najbliższe będzie dotyczyło tego jak dziecko uczy się mówić. Dla dzieci przygotowano kulinarną niespodziankę.

- Nasz Klub otwarty jest dla każdej kobiety, mamy, która chce na chwilę oderwać się od natłoku codziennych spraw i wygospodarować czas dla siebie, własnego rozwoju, a jednocześnie nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie oraz poplotkować o blaskach i cieniach macierzyństwa - zachęcają organizatorki spotkań.

Najbliższe odbędzie się dziś (26 września), o godz. 18 w Pinocchio Sweet Baby Cafe w Gliwicach (ul. Bankowa). Poprowadzi je Anna Kaczyńska, mama rocznego Antka, pracująca w szkole jako logopeda i nauczyciel języka polskiego, terapeutka metody psychostymulacyjnej Dyna Lingua. - W trakcie spotkania mamy dowiedzą się, jak wygląda prawidłowy rozwój mowy, czy dwuletnie dziecko powinno już mówić, co powinno nas zaniepokoić, jak wspierać mowę dziecka i kiedy reagować - mówi Magdalena Głowala, koordynator Stowarzyszenia „Klub Mamuśki”.

W sobotę (27 września) przygotowano coś specjalnie z myślą o najmłodszych. O godz. 11 w gliwickiej Smakotece (Kaczyniec 13) dzieci pobawią się w gotowanie - wspólnie upieką pizzę, którą następnie będą mogły zjeść albo poczęstować mamę. Na spotkanie zaprasza się dzieci od 5 lat.

Oba spotkania są bezpłatne, ale obowiązuje wcześniejsza rezerwacja (są jeszcze wolne miejsca). Zgłoszenia do udziału przyjmowane są mailowo pod adresem:

slask@klubmamuski.pl. W treści maila należy podać swoje imię i nazwisko, a w tytule wpisać „wrzesień”.

Kategoria: Wydarzenia