Walking z wózkiem na orientację

środa 1 października 2014
  • Pierwszy Rodzinny Walking z Wózkiem na orientację odbędzie się 12 października w Katowicach (fot. materiały organizatora)
    Pierwszy Rodzinny Walking z Wózkiem na orientację odbędzie się 12 października w Katowicach (fot. materiały organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 12 października 2014
Gdzie: Katowice
Jeżeli macie małe dziecko i lubicie aktywnie spędzać czas - ta propozycja jest skierowana właśnie od Was. Rodzinny Walking z Wózkiem na orientację już niedługo po raz pierwszy odbędzie się w Katowicach.

To nowy projekt Marcina Bujnowicza - inicjatora i realizatora m.in. Filharmonii Malucha. Ten niecodzienny rodzaj spaceru z wózkiem to propozycja dla rodzin, które w niedzielne przedpołudnie chcą aktywnie spędzić czas. Trasa będzie przebiegać przez Dolinę Trzech Stawów w Katowicach, a mierzyć będzie 4 km. Rodzice w tej zabawie, aby wygrać, będą musieli wykazać się spróbują oraz umiejętnością współpracy drużynowej. W trakcie Walkingu będzie także wiele atrakcji, jakie zapewnią partnerzy akcji. Organizatorzy nawołują: "Pociechy do wózków, pieluchy do torby i startujemy 12 października o godzinie 11".

Szczegóły na http://www.wydarzenia.bujnowicz.pl/

Kategoria: Wydarzenia