Eko-Kiermasz dla Zdrowia

poniedziałek 6 października 2014
  • Eko-Kiermasz dla Zdrowia (fot. materiały prasowe)
    Eko-Kiermasz dla Zdrowia (fot. materiały prasowe)
Kiedy: 
  • sobota 11 października 2014
Gdzie: Tychy
Zdrowa żywność, naturalne kosmetyki, ręcznie wykonana biżuteria, a do tego porady dietetyka i naukowców ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na temat żywienia - to wszystko czekać będzie na uczestników Eko-Kiermaszu dla Zdrowia.

Oprócz możliwości zakupu swojskich jaj, znakomitych wędlin, serów, miodów i przetworów z ekologicznych gospodarstw będzie również okazja do pozyskania informacji na temat żywności, która jest lekarstwem, o czym opowiedzą naukowcy ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego,  czy na temat cukrzycy, osteoporozy i otyłości. Ponadto przewidziane są również konsultacje z dietetykiem, pomiar prawidłowej wagi ciała oraz komputerowe badania stóp. Będą też pokazy kulinarne oraz liczne konkursy z nagrodami. Dowiemy się czegoś więcej o zdrowym stylu życia i obejrzymy prezentację „Rowerem dla zdrowia. II etap rajdu wokół granic Polski”. Będzie również zumba i inne tańce, które w znakomity sposób wpływają na naszą kondycję i figurę oraz gość specjalny - niespodzianka.  

Eko-Kiermasz dla Zdrowia odbędzie się w sobotę (11 października) w godz. od 10 do 15 w Zespole Szkół nr 1 (ul. Wejchertów 20, 43-100 Tychy).

Wstęp bezpłatny.

Kategoria: Wydarzenia