Fotografia i kick-boxing

środa 15 października 2014
  • W niedzielę w pasażu Tesco w Bielsku-Białej będzie można poznać tajniki kick-boxingu (fot. sxc.hu)
    W niedzielę w pasażu Tesco w Bielsku-Białej będzie można poznać tajniki kick-boxingu (fot. sxc.hu)
Kiedy: 
  • sobota 18 października 2014 - niedziela 19 października 2014
W sobotę w Bielsku-Białej Fundacja „Centrum Fotografii” przeprowadzi warsztaty fotograficzne dla dzieci i dorosłych, a w niedzielę Stowarzyszenie Kick-Boxing "Beskid-Dragon" zaprezentuje pokaz sztuk walki.

Fundacja „Centrum Fotografii” zajmuje się organizacją i prowadzeniem warsztatów fotograficznych. Jej członkowie w sobotę (18 października) poprowadzą warsztaty fotograficzne w Pasażu Tesco przy ulicy Warszawskiej 180 w Bielsku. Potrwają od godz. 12 do 18.

W niedzielę (19 października) w godzinach 14-15, w pasażu Tesco pojawią się przedstawiciele Stowarzyszenia Kick-Boxing „Beskid Dragon”, którzy zdradzą tajniki tej dyscypliny. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do poznania podstaw kick-boxingu i odkrycia w sobie pasji do tego sportu.

Akcje odbędą się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Bielska-Białej. W pasażu Tesco swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności.

Kategoria: Wydarzenia