Wypożycz kundelka ze schroniska i zabierz na paradę

piątek 24 października 2014
  • W schroniskach jest wiele zwierząt, które czekają na nowych właścicieli i ciepły dom (fot. foter.com)
    W schroniskach jest wiele zwierząt, które czekają na nowych właścicieli i ciepły dom (fot. foter.com)
Kiedy: 
  • sobota 25 października 2014
Gdzie: Chorzów
Twoje dziecko kocha zwierzęta, ale nie ma własnego psa? Wasza rodzina może zabrać na spacer czworonoga z chorzowskiego schroniska. To dobry plan na sobotę, a jeśli zwierzak was urzeknie, może zabierzecie go do domu?

25 października przypada Dzień Kundelka oraz Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt. Z tej okazji Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Paradzie Kundelków, czyli grupowym spacerze ulicami Chorzowa w towarzystwie schroniskowych psiaków.
Podczas przechadzki mile widziane są dzieci, jednak musi im towarzyszyć osoba dorosła, legitymująca się dowodem osobistym. Każdy, kto chce zabrać na spacer schroniskowego psa, powinien zapisać się do 24 października, do godziny 18, wysyłając maila na adres: dzien.kundelka@gmail.com.
Zbiórka uczestników parady zaplanowana jest w sobotę o godz. 11.30 pod schroniskiem przy ul. Opolskiej 36. O wejście na teren schroniska proszone są pojedyncze osoby, zgłaszające się po psa. Parada rozpocznie się w samo południe.
Spacer ulicami Chorzowa potrwa 2-3 godziny, dlatego organizatorzy radzą ubrać się ciepło, najlepiej w nieco gorsze ubrania, których nie będziecie żałować, jeśli pies je pobrudzi. Punktem docelowym będzie ul. Wolności. Po spacerze istnieje możliwość adopcji psa lub kota.

 

Kategoria: Wydarzenia