Stacja dla rodzin

wtorek 4 listopada 2014
  • Stacja Artystyczna Rynek w Gliwicach zaprasza w listopadzie na ciekawe warsztaty i spotkania (fot. materiały organizatora)
    Stacja Artystyczna Rynek w Gliwicach zaprasza w listopadzie na ciekawe warsztaty i spotkania (fot. materiały organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 6 listopada 2014 - czwartek 27 listopada 2014
Gdzie: Gliwice
Wieczory z planszówkami, zajęcia plastyczne dla całych rodzin, międzypokoleniowe zajęcia szydełkowania... Jeszcze mało? Więc sprawdź co przygotowała w listopadzie Stacja Artystyczna Rynek.

Stacja Artystyczna Rynek przygotowała mnóstwo atrakcji w listopadzie. W poniedziałek 17 i 24 listopada, w godz. 16-18.30 odbędą się międzypokoleniowe spotkania dla miłośników szydełkowania i robótek na drutach.
W czwartki 6, 13, 20 i 27 listopada, w godz. 16-17.45 rodzice mogą razem z dziećmi wziąć udział w zajęciach plastycznych. Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy na miejscu lub pisząc na adres sar@gtwgliwice.pl.
Również w czwartki, ale w godz. 18-21 można przyjść do SAR ze swoją ulubioną grę. To będą wieczory gry w planszówki.
W piątek 7 listopada, o godz. 12, 13, 14 odbędzie się "Czytanie na drugie śniadanie" – projekt „Baśniopodróże”.
Na wszystkie wymienione zajęcia wstęp wolny.
Stacja Artystyczna Rynek mieści się w Gliwicach (Rynek 4-5, 1 piętro) i zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 12-18 oraz podczas zaplanowanych wydarzeń.
 

Kategoria: Wydarzenia